معرفی عصر گویش پرداز

شرکت عصرگویش پرداز (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ شروع کرده‌است. این شرکت از قدیمی‌ترین و فعال‌ترین شرکت‌ها در زمینه هوش مصنوعی و پردازش سیگنال گفتار و تصویر است. عصرگویش‌پرداز با پشتوانه فنی گروهی از متخصصان کشور از دانشگاه صنعتی شریف تأسیس شد که سابقه و تجربه پژوهشی آن‌ها در زمینه‌های مرتبط با پردازش سیگنال به چندین سال قبل از شروع رسمی فعالیت شرکت برمی‌گردد. عمده محصولات، خدمات و پژوهش‌های علمی ارائه شده توسط این شرکت برای نخستین بار در کشور و به صورت حرفه‌ای در زمینه‌های هوش مصنوعی و پردازش و تشخیص گفتار و پردازش و تشخیص تصویر بوده است. عصرگویش پرداز پیشرو در ارائه سیستم‌های مبتنی بر صدا و تصویر برای زبان فارسی می‌باشد و محصولات مختلفی توسعه داده است که بیشتر آن‌ها برای نخستین‌بار برای زبان فارسی انجام شده.

عصر گویش پرداز امروزه دارای گروهی متخصص و منسجم از افرادی با دانش و تجربه بالا می‌باشد. این شرکت سابقه طولانی و موفق در زمینه تحقیق، توسعه و کاربردی کردن توانمندی‌های پژوهشی در حوزه هوش مصنوعی، پردازش سیگنال گفتار و تصویر، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق دارد. علاوه بر ارائه محصولات مختلف در زمینه‌های هوش مصنوعی، پردازش صدا (فارسی و انگلیسی) و پردازش تصویر قادر به انجام پروژه‌های مختلف و ارائه خدمات در زمینه‌های مختلف نرم‌افزاری می‌باشد.
مجوز تاسیس فنی حرفه ای

آکادمی عصر گویش، تخصصی‌ترین آکادمی هوش‌مصنوعی کشور می‌باشد که به پشتوانه علمی اساتیدی از دانشگاه صنعتی شریف و شرکت دانش‌بنیان عصر گویش هدایت می‌شود.

حضور پرسابقه شرکت عصر گویش در تولید و ارائه راه‌کارهای هوش‌مصنوعی در کشور و با توجه به اعلام نیاز زیاد کشور به فراگیری این علم، ما را بر آن داشت که آکادمی تخصصی هوش مصنوعی را فعال نماییم.

این آکادمی در تلاش است تا با قرارگیری رویکرد خلاقانه، فراگیری هوش‌مصنوعی را به صورت کاملا کاربردی و عملی ارائه نماید. مدیران و اساتید آکادمی عصر گویش با سال‌ها تجربه در حوزه آموزش، نقشه راه فراگیری این علم را به خوبی ترسیم نموده‌اند تا فراگیران بدون هیچ دغدغه‌ای به فراگیری بپردازند.

از اهداف آکادمی عصر گویش، پرورش نیروی متخصص و نخبه هوش مصنوعی با توجه به نیازهای جامعه می‌باشد که با توجه به دوره‌های گذرانده شده، بتوانند در زمینه‌های تخصصی این علم مشغول به فعالیت شوند.
کارآموزان دانشجو نیز می‌توانند در این آکادمی مشغول به آموزش شوند و دانشجویان برتر به مرکز نوآوری عصر گویش در دانشگاه شریف و نیز دیگر شرکت‌های دانش‌بنیان نیازمند نیروی متخصص معرفی خواهند شد.

زمینه های فعالیت

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما